B32716H0226K000
DigiKeys varenummer
495-B32716H0226K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32716H0226K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 1000VDC, 22F
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
1,654" L x 1,299" B (42,00mm x 33,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,890" (48,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Applikationer
Automotive
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3.4 mOhms