B32714H9106K000
DigiKeys varenummer
495-B32714H9106K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32714H9106K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 900VDC, 10UF
Detaljeret beskrivelse
10 µF Filmkondensatorer 900V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,866" B (31,50mm x 22,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,437" (36,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
900V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.5 mOhms