B32714H1505K000
DigiKeys varenummer
495-B32714H1505K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32714H1505K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 1100VDC, 5UF
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 µF Filmkondensatorer 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,827" B (31,50mm x 21,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,220" (31,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1100V (1,1kV)
Applikationer
Automotive
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6.1 mOhms