B32682A6223J000
DigiKeys varenummer
495-7311-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32682A6223J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF Filmkondensatorer 300V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32682A6223J000 Modeller
Kategori
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,276" B (18,00mm x 7,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V