B32682A2102K189
DigiKeys varenummer
495-7302-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-7302-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32682A2102K189
Beskrivelse
CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF Filmkondensatorer 550V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32682A2102K189 Modeller
Kategori
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
550V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)