B32674Z6105K000
DigiKeys varenummer
495-B32674Z6105K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32674Z6105K000
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32674Z6105K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive ; Kraftfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
630V