B32673Z6334K000
DigiKeys varenummer
495-4479-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32673Z6334K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32673Z6334K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Strømfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
630V