B32672Z4224K289 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | B32672Z4224K289 |
Beskrivelse | CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF Filmkondensatorer 220V 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B32672Z4224K289 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 110°C |
Mfr | Monteringstype Hulmontering |
Serie | Pakke/hus |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Størrelse/dimension 0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,433" (11,00mm) |
Kapacitans | Terminering PC-ben |
Tolerance ±10% | Lederafstand 0,591" (15,00mm) |
Spændingsklassifikation - AC 220V | Applikationer Strømfaktorkorrektion (PFC) |
Spændingsklassifikation - DC 450V | Klassificeringer AEC-Q200 |