B32672L8822J189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.089
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32672L8822J189
DigiKeys varenummer
B32672L8822J189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32672L8822J189
Beskrivelse
CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32672L8822J189 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)