B32671Z6153J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32671Z6153J000
DigiKeys varenummer
495-B32671Z6153J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32671Z6153J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32671Z6153J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive ; Kraftfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
630V