B32654A3155J000
DigiKeys varenummer
495-B32654A3155J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32654A3155J000
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32654A3155J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
250V