B32654A1473J189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.047 µF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32654A1473J189
DigiKeys varenummer
B32654A1473J189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32654A1473J189
Beskrivelse
CAP FILM 0.047UF 5% 1.6KVDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32654A1473J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
500V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)