B32652A1472J189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 4.520
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
4700 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32652A1472J189
DigiKeys varenummer
B32652A1472J189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32652A1472J189
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32652A1472J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
500V
Applikationer
Automotive ; DC Link, DC Filtrering ; Høj puls, DV/DT ; snubber
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)