B32641H6123J000
DigiKeys varenummer
495-B32641H6123J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32641H6123J000
Beskrivelse
12NF 5% 630V MMKP BOXED
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.012 µF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
400V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
630V