B32620A6332K000
DigiKeys varenummer
B32620A6332K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32620A6332K000
Beskrivelse
CAP FILM 3300PF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32620A6332K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V