B32620A6153K189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 5.158
Datablad
Billede for B32620A6153K189 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32620A6153K189
DigiKeys varenummer
B32620A6153K189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32620A6153K189
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32620A6153K189 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,236" B (10,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V