B32560J9222M000 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | B32560J9222M000-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | B32560J9222M000 |
Beskrivelse | CAP FILM 2200PF 20% 1KVDC 2DIP |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2200 pF Filmkondensatorer 500V 1000V (1kV) Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet 2-DIP |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B32560J9222M000 Modeller |
Kategori | Dielektrisk materiale |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Hulmontering |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Ikke til nye design | Størrelse/dimension 0,354" L x 0,098" B (9,00mm x 2,50mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,236" (6,00mm) |
Tolerance ±20% | Terminering PC-ben |
Spændingsklassifikation - AC 500V | Lederafstand 0,295" (7,50mm) |
Spændingsklassifikation - DC 1000V (1kV) | Applikationer Universal |