Billede for B32529E6103K000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529E6103K000
DigiKeys varenummer
495-75668-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529E6103K000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529E6103K000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,118" B (7,20mm x 3,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V