B32529C3154J289 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | B32529C3154J289 |
Beskrivelse | CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.15 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B32529C3154J289 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Monteringstype Hulmontering |
Serie | Pakke/hus |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Størrelse/dimension 0,295" L x 0,197" B (7,50mm x 5,00mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,394" (10,00mm) |
Kapacitans | Terminering PC-ben |
Tolerance ±5% | Lederafstand 0,197" (5,00mm) |
Spændingsklassifikation - AC 160V | Applikationer Automotive; EMI, RFI-beskyttelse |
Spændingsklassifikation - DC 250V | Klassificeringer AEC-Q200 |