B32529C3154J289
DigiKeys varenummer
495-2534-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-2534-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3154J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C3154J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,197" B (7,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V