B32529C3102K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 2.676
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 16.797
Datablad
1000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C3102K289
DigiKeys varenummer
B32529C3102K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3102K289
Beskrivelse
CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C3102K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V