B32529C1683J289 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 5.265
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 10.398
Datablad
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Similar
Similar
WIMA
WIMA
0.068 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C1683J289
DigiKeys varenummer
495-B32529C1683J289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-2514-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1683J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C1683J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V