B32529C1224J289 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | B32529C1224J289 |
Beskrivelse | CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B32529C1224J289 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Monteringstype Hulmontering |
Serie | Pakke/hus |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Størrelse/dimension 0,287" L x 0,138" B (7,30mm x 3,50mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Kapacitans | Terminering PC-ben |
Tolerance ±5% | Lederafstand 0,197" (5,00mm) |
Spændingsklassifikation - AC 63V | Applikationer Automotive; EMI, RFI-beskyttelse |
Spændingsklassifikation - DC 100V | Klassificeringer AEC-Q200 |