B32529C1154K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 158
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Billede for B32529C1154K289 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C1154K289
DigiKeys varenummer
B32529C1154K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1154K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C1154K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,118" B (7,20mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V