B32529C1152J189
DigiKeys varenummer
495-B32529C1152J189TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B32529C1152J189CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1152J189
Beskrivelse
CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1500 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C1152J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V