B32529C0473J289
DigiKeys varenummer
495-B32529C0473J289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B32529C0473J289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C0473J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C0473J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V