B32524R6225J000
DigiKeys varenummer
B32524R6225J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32524R6225J000
Beskrivelse
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32524R6225J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V