B32524R3156K000
DigiKeys varenummer
495-B32524R3156K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32524R3156K000
Beskrivelse
CAP FILM 15UF 10% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32524R3156K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,709" B (31,50mm x 18,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,083" (27,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V