B32524Q8684J000
DigiKeys varenummer
B32524Q8684J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32524Q8684J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32524Q8684J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V