B32523R0335K000
DigiKeys varenummer
B32523R0335K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32523R0335K000
Beskrivelse
CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32523R0335K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,236" B (26,50mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V