B32523Q6684K189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
0.68 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32523Q6684K189
DigiKeys varenummer
B32523Q6684K189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q6684K189
Beskrivelse
CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32523Q6684K189 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,335" B (26,50mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V