B32523Q6334K189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32523Q6334K189
DigiKeys varenummer
B32523Q6334K189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q6334K189
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32523Q6334K189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,236" B (26,50mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
400V