B32523Q3474K000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
WIMA
WIMA
0.47 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32523Q3474K000
DigiKeys varenummer
B32523Q3474K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q3474K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32523Q3474K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,236" B (26,50mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V