B32523Q3335J000
DigiKeys varenummer
495-2454-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q3335J000
Beskrivelse
CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32523Q3335J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,807" (20,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V