B32522Q8473J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
0.047 µF Filmkondensatorer 200V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32522Q8473J000
DigiKeys varenummer
495-1267-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522Q8473J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32522Q8473J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V