B32522N6104J000
DigiKeys varenummer
495-1245-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522N6104J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 200V 450V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32522N6104J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
450V