B32522N3564J000
DigiKeys varenummer
495-B32522N3564J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522N3564J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.56 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522N3564J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Klassificeringer
AEC-Q200
Spændingsklassifikation - DC
250V