B32522N3105K189
DigiKeys varenummer
495-6815-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-6815-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32522N3105K189
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32522N3105K189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V