B32522E6473K000
DigiKeys varenummer
495-B32522E6473K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522E6473K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522E6473K000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V