B32522D8683K000
DigiKeys varenummer
B32522D8683K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522D8683K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF Filmkondensatorer 200V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522D8683K000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V