B32522C3334K000
DigiKeys varenummer
495-4178-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522C3334K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522C3334K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V