B32521C3224J289
DigiKeys varenummer
495-4852-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-4852-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32521C3224J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32521C3224J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V