B32521C3154K189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 8
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.800
Datablad
WIMA
På lager: 0
WIMA
0.15 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32521C3154K189
DigiKeys varenummer
B32521C3154K189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32521C3154K189
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32521C3154K189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V