B32521C3104J289
DigiKeys varenummer
495-B32521C3104J289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-1194-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32521C3104J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32521C3104J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V