B32520E6223J000
DigiKeys varenummer
B32520E6223J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32520E6223J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32520E6223J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V