B32520E6154J000
DigiKeys varenummer
B32520E6154J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32520E6154J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32520E6154J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,236" B (10,30mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V