B32520E6104M000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32520E6104M000
DigiKeys varenummer
B32520E6104M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32520E6104M000
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 20% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32520E6104M000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V