B32520C3104K289
DigiKeys varenummer
495-2426-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-2426-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32520C3104K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32520C3104K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V