B32377G8506J050
DigiKeys varenummer
495-B32377G8506J050-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32377G8506J050
Beskrivelse
3X50UF 850V PEC MKD AC GAS
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 µF Filmkondensatorer 850V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial, Dåse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32377G8506J050 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Størrelse/dimension
5,354" diam. (136,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
11,102" (282,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
850V