B32377G8426J050
DigiKeys varenummer
495-B32377G8426J050-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32377G8426J050
Beskrivelse
3X42UF 850V PEC MKD AC GAS
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
42 µF Filmkondensatorer 850V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Størrelse/dimension
4,567" diam. (116,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
11,220" (285,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
850V